Az Újpest FC is megemlékezett...

2018.11.01

Sportkoordinátorunk és játékosaink koszorúkat, mécseseket helyeztek el elhunyt kiválóságaink sírjainál.

November elsején és másodikán, mindenszentek ünnepén és halottak napján elhunyt családtagjainkra, barátainkra és ismerőseinkre emlékezünk.

A Szusza Ferenc Stadiontól néhány saroknyira található Megyeri temetőben az Újpest-család számos olyan tagja nyugszik, akik játékosként, vagy akár vezetőként rengeteget tettek a klubért.

A Megyeri út 49. szám alatt található sírkertben helyezték örök nyugalomra többek között Szusza Ferencet, Bene Ferencet, a Fogl-testvéreket, Fekete Lászlót, Várhidi Pált és a tragikusan fiatalon távozó Bánka Kristófot is.

Lázár Bencét nem itt helyezték örök nyugalomra, de nem lehetett kérdés, hogy egykori 16-os számú labdarúgónkra méltóképpen megemlékezzünk.

ujpestfc.hu