ifj. Fekete László szavai:

2017.12.20

-Az Ezüstcipő Hallássérült fiatalok focisuli növendékeinek nevében nagyon szépen köszönjük Bánka Gyulának - a Bánka Kristóf Alapítvány elnökének - és kedves feleségének, Edinának a gyerekeknek átadott karácsonyi ajándékokat. Gyermekkori játékostársam, Bánka Kristóf szülei hosszú évek óta segítenek egyengetni fiatal labdarúgó palántákat pályafutásuk gyakorlásában és segítik, segítették szép korba lépett egykori kiváló labdarúgóinkat, többek között Schumann Pétert, Törőcsik Andrást, Édesapámat Fekete Lászlót mindennapi életük könnyebbé tételében. Áldásos tevékenységükhöz további sok erőt kívánok!